Kariera

Wrocławskie Biuro Projektów DROSYSTEM jest specjalistyczną, nowoczesną firmą z dużym potencjałem, znaną w środowisku drogowym z wysokich standardów jakości, posiadanej wiedzy i niezawodnych metod działania. W obecnym czasie realizujemy szereg projektów, które wymagają zaangażowania większego zespołu projektowego. W związku z nimi, zapraszamy do współpracy wykwalifikowaną kadrę projektantów, asystentów projektanta oraz praktykantów (z możliwością zatrudnienia na stałe). Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, nabytego doświadczenia oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą, prosimy o przesyłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres mailowy drosystem@drosystem.pl, koniecznie z zaznaczeniem stanowiska, na które Państwo aplikują. Odpowiadamy na wszystkie zapytania i przesłane oferty.

Przy aplikowaniu na konkretne stanowisko pracy, prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.